FLY змішувач для умивальника одноважільний на гайці, хром/білий, 35 мм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром/білий
- Довжина виливу, мм: 140
- Висота виливу, мм: 115
- Висота змішувача, мм: 175
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: Rjc35
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Rj
- Серія: Fly
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Висота виливу | 115 мм |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Rjc35 |
| Серія | Fly |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴


