
Змішувач для раковини HANSGROHE Finoris 100 одноважільний, Хром 76010000
12 370 ₴
- В наявності
- Код: 81389
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FINORIS змішувач для раковини 100,76010000.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 126
- Висота виливу, мм: 92
- Висота змішувача, мм: 164
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: 93 760 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 600
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 25
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Finoris
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Висота виливу | 92 мм |
| Довжина виливу | 126 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 93 760 000 |
| Серія | Finoris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 370 ₴






