
Змішувач для раковини HANSGROHE Finoris 260 одноважільний, Чорний матовий
28 359 ₴
- В наявності
- Код: 81398
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FINORIS змішувач для раковини 260, чорний матовий.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний
- Довжина виливу, мм: 208
- Висота виливу, мм: 264
- Висота змішувача, мм: 328
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: 93 760 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 600
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Finoris
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 328 мм |
| Висота виливу | 264 мм |
| Довжина виливу | 208 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 93 760 000 |
| Серія | Finoris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 359 ₴





