
Змішувач для умивальника HANSGROHE Talis E з регулюванням часу подачі води
12 911 ₴
- В наявності
- Код: 81419
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"ComfortZone 110
максимальна витрата при 3 барах: 4,8 л/хв
самозакривний картридж із контролем температури
подача води відбувається після натискання на рукоять
час подачі води регулюється від 3 до 20 секунд (за замовчуванням 7 секунд)
регульоване обмеження температури (регулюється поворотом рукояті)
підходить для проточних водонагрівачів
тип підключення: G ⅜ з'єднання
розмір з'єднання: DN15".
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Поворотна ручка (термостат)
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 111
- Висота виливу, мм: 106
- Висота змішувача, мм: 184
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: 94 373 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 27
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Talis e
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 184 мм |
| Висота виливу | 106 мм |
| Довжина виливу | 111 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 94 373 000 |
| Серія | Talis e |
| Тип змішувача (червона) | Поворотна ручка (термостат) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 911 ₴

