VIVENIS змішувач для умивальника 110, зі зливним гарнітуром pop-up, білий матовий.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Білий/матовий
- Довжина виливу, мм: 146
- Висота виливу, мм: 110
- Висота змішувача, мм: 175
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Vivenis
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Довжина виливу | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Vivenis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 038 ₴






