
Змішувач для умивальника VOLLE Franco 25 мм, Хром (cromo)
2 464 ₴
- В наявності
- Код: 84826
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FRANCO змішувач для умивальника, 25 мм, cromo.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 115
- Висота виливу, мм: 90
- Висота змішувача, мм: 147
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Діаметр картриджа, мм: 25
- Бренд: Volle
- Серія: Franco
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Висота виливу | 90 мм |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Franco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 464 ₴



