
Змішувач для умивальника IMPRESE Karlov 25 мм, Чорний матовий
3 501 ₴
- В наявності
- Код: 85586
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
змішувач для умивальника врізний
матеріал: латунь
поверхня: чорна матова
тип управління: одноважільний
витрата води до 7 л/хв
аератор Neoperl
керамічний картридж 25 мм
у комплект входять гнучкі шланги для підключення води з накидною гайкою 1/2"", довжина 40 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Довжина виливу, мм: 110
- Висота виливу, мм: 105
- Висота змішувача, мм: 159
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: Imprese f04400100ch
- Довжина підводних шлангів, мм: 400
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Чехія
- Діаметр картриджа, мм: 25
- Бренд: Imprese
- Серія: Karlov
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Висота виливу | 105 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Imprese f04400100ch |
| Серія | Karlov |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 501 ₴

