
Змішувач для умивальника GROHE Eurosmart New 23975003, Хром
15 606 ₴
- В наявності
- Код: 85690
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини, одноважільний, настільний, донний клапан 1 1/4", поворотний вилив, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Сенсорний безконтактний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 122
- Висота виливу, мм: 138
- Висота змішувача, мм: 158
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 72
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: Grohe silkmove 28 mm 46580000
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач, шланги підведення, блок управління
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 28
- Бренд: Grohe
- Серія: Eurosmart new
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Сенсорний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Висота виливу | 138 мм |
| Довжина виливу | 122 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач, шланги підведення, блок керування |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Grohe silkmove 28 mm 46580000 |
| Серія | Eurosmart new |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 606 ₴

