
Змішувач для умивальника HANSGROHE Rebris E 80 CoolStart, Чорний матовий
8 395 ₴
- В наявності
- Код: 88381
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
REBRIS E змішувач для умивальника 80, CoolStart, чорний матовий.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 121
- Висота виливу, мм: 84
- Висота змішувача, мм: 143
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: 95 973 001
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника, донний клапан
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Rebris e
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 143 мм |
| Висота виливу | 84 мм |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника, донний клапан |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 95 973 001 |
| Серія | Rebris e |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 395 ₴

