BauLoop Змішувач для раковини, одноважільний, настільний, латунь, колір - хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 93
- Висота виливу, мм: 89
- Висота змішувача, мм: 147
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 72
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: Grohe longlife 28 mm 46580000
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Grohe
- Серія: Bauloop
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Висота виливу | 89 мм |
| Довжина виливу | 93 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Grohe longlife 28 mm 46580000 |
| Серія | Bauloop |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 564 ₴


