REBRIS E змішувач для умивальника 110, CoolStart з зонним клапаном, колір чорний матовий.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 133
- Висота виливу, мм: 109
- Висота змішувача, мм: 168
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Довжина підводних шлангів, мм: 365
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника, донний клапан
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Висота виливу | 109 мм |
| Довжина виливу | 133 мм |
| Довжина шланга | 365 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника, донний клапан |
| Матеріал паковання | Картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 864 ₴


