
Змішувач для умивальника HANSGROHE Logis 100 одноважільний, клапан Push-open, Чорний матовий
9 534 ₴
- В наявності
- Код: 92453
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач компанії Hansgrohe серії Logis це високоякісний і високотехнологічний виріб, який стане невід'ємною частиною раковини. Значна кількість технологій які вміщує в себе змішувач зроблять користування ним максимум зручним а сам виріб практичним. Аератор включає в себе технологію Air Power - ця технологія змішує воду з повітрям, що робить потік більш м'яким і легким, а також економить воду. ComfortZone це підібрана багатьма фахівцями висота змішувача яка оптимально підходить для будь-якої раковини. Виступ змішувача 108 міліметрів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 108
- Висота виливу, мм: 93
- Висота змішувача, мм: 163
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Logis
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Висота виливу | 93 мм |
| Довжина виливу | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Logis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 534 ₴





