SMART змішувач для умивальника, хром, 35 мм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 110
- Висота виливу, мм: 62
- Висота змішувача, мм: 138
- Основний матеріал виробу: Пластик
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Довжина підводних шлангів, мм: 350
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Rj
- Серія: Smart
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Висота виливу | 62 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Довжина шланга | 35 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Smart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴


