
Змішувач для умивальника IMPRESE Kucera 35 мм, Чорний матовий
3 190 ₴
- В наявності
- Код: 93535
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KUCERA змішувач для умивальника, чорний матовий, 35 мм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 121
- Висота виливу, мм: 96
- Висота змішувача, мм: 157
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: Citec ct35uf036
- Довжина підводних шлангів, мм: 400
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Чехія
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Imprese
- Серія: Kucera
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 157 мм |
| Висота виливу | 96 мм |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Citec ct35uf036 |
| Серія | Kucera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴

