
Змішувач для умивальника HANSGROHE Tecturis S 150 CoolStart, EcoSmart+, Push-open, Білий матовий
14 438 ₴
- В наявності
- Код: 94566
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TECTURIS S змішувач для умивальника 150, змішувач одноважільний,CoolStart,EcoSmart+ , push-open, колір білий матовий.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Білий/матовий
- Довжина виливу, мм: 139
- Висота виливу, мм: 151
- Висота змішувача, мм: 201
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Tecturis
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 201 мм |
| Висота виливу | 151 мм |
| Довжина виливу | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Tecturis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 438 ₴





