
Змішувач для умивальника HANSGROHE Tecturis E 240 CoolStart, Push-open, Хром
20 594 ₴
- В наявності
- Код: 94636
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TECTURIS E змішувач для умивальника 240, одноважільний, CoolStart, push-open, колір хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 197
- Висота виливу, мм: 260
- Висота змішувача, мм: 243
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Tecturis
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Висота виливу | 260 мм |
| Довжина виливу | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Tecturis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 594 ₴



