
Змішувач для умивальника GROHE Eurosmart New XL-Size одноважільний, Чорний матовий
12 366 ₴
- В наявності
- Код: 95883
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини, одноважільний, настільний, донний клапан 1 1/4", поворотний вилив, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 173
- Висота виливу, мм: 189
- Висота змішувача, мм: 266
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Grohe
- Серія: Eurosmart new
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 266 мм |
| Висота виливу | 189 мм |
| Довжина виливу | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Eurosmart new |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 366 ₴



