
Змішувач для умивальника GROHE Cubeo M-Size одноважільний, Pop-up, Чорний матовий
7 506 ₴
- В наявності
- Код: 99025
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноважільний змішувач для раковини, корпус маленький. Без донного клапана, фіксований вилив, керамічний картридж, система швидкого монтажу, підводка води гнучка 350 мм з накидною гайкою 3/8 дюйма, матеріал - латунь, колір - хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 116
- Висота виливу, мм: 105
- Висота змішувача, мм: 169
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника, донний клапан
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Grohe
- Серія: Cubeo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 169 мм |
| Висота виливу | 105 мм |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника, донний клапан |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Cubeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 506 ₴



