
Змішувач для умивальника HANSGROHE Zesis S 100 CoolStart, зі зливним гарнітуром, Хром
7 912 ₴
- В наявності
- Код: 99812
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Logis Змішувач для раковини, одноважільний, звичайний струмінь, витрата води: 5 л/хв.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 134
- Висота виливу, мм: 104
- Висота змішувача, мм: 170
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Zesis
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Висота виливу | 104 мм |
| Довжина виливу | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Zesis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 912 ₴

