REBRIS S змішувач для умивальника 110, CoolStart, EcoSmart+, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 133
- Висота виливу, мм: 109
- Висота змішувача, мм: 198
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Rebris s
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 198 мм |
| Висота виливу | 109 мм |
| Довжина виливу | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Rebris s |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 543 ₴





