Focus E2 Змішувач для біде, одноважільнийАератор, звичайний струмінь, витрата води: 7,2 л/хв, підходить для роботи з проточним водонагрівачем.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 126
- Висота виливу, мм: 54
- Висота змішувача, мм: 133
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: 92 730 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для біде, донний клапан
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Focus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 133 мм |
| Висота виливу | 54 мм |
| Довжина виливу | 126 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде, донний клапан |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 92 730 000 |
| Серія | Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 115 ₴


