RALSKO NEW змішувач для біде, хром, 1,2 Хрестові рукоятки, керамічний вузол змішування, витрата води до 7 л/хв, аератор, підходить для проточних нагрівачів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Накладний
- Тип управління: Двохвентильний
- Основний колір: Хром
- Висота виливу, мм: 101
- Висота змішувача, мм: 140
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: Imprese f04400100ck
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для біде
- Країна реєстрації бренду: Чехія
- Діаметр картриджа, мм: 24
- Бренд: Imprese
- Серія: Ralsko new
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Висота виливу | 101 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Imprese f04400100ck |
| Серія | Ralsko new |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 231 ₴


