Аератор із шарнірним з'єднанням; звичайний струмінь; витрата води: 7,2 л/хв; керамічний вузол змішування; регульоване обмеження температури; донний клапан, 1¼''; підходить для проточних водонагрівачів; клас шуму: I; клас витрати води: O.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 119
- Висота виливу, мм: 71
- Висота змішувача, мм: 137
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: 92 730 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Комплект поставки: Змішувач для біде, донний клапан
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Logis loop
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Висота виливу | 71 мм |
| Довжина виливу | 119 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде, донний клапан |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 92 730 000 |
| Серія | Logis loop |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 139 ₴


