Змішувач для біде, одноважільний, настільний монтаж, 35 мм, колір - black nickel.
Модель встановленого картриджа Sedal CC-35 TR.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Сірий
- Довжина виливу, мм: 128
- Висота виливу, мм: 121
- Висота змішувача, мм: 179
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: Sedal cc-35 tr
- Довжина підводних шлангів, мм: 600
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для біде
- Країна реєстрації бренду: Чехія
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Imprese
- Серія: Grafiky
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 179 мм |
| Висота виливу | 121 мм |
| Довжина виливу | 128 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Sedal cc-35 tr |
| Серія | Grafiky |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 175 ₴


