Змішувач для біде врізний;
матеріал: латунь;
тип управління: одноважільний;
поверхня: золото шампань, PVD;
витрата води до 8 л/хв;
рухомий аератор Neoperl;
керамічний картридж 35 мм;
модель встановленого картриджа Kerox K-35A;
у комплект входять гнучкі шланги для підключення води з накидною гайкою 1/2", довжина 40 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Золото/глянцевий
- Довжина виливу, мм: 139
- Висота виливу, мм: 124
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: Kerox k-35a
- Довжина підводних шлангів, мм: 400
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для біде
- Країна реєстрації бренду: Чехія
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Imprese
- Серія: Deira
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 124 мм |
| Довжина виливу | 139 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Kerox k-35a |
| Серія | Deira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 480 ₴


