
Змішувач для біде VOLLE Cante 26 мм, Нікель браширований (Cepillado Níquel)
2 111 ₴
- В наявності
- Код: 79433
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип управління: одноважільний
Тип монтажу: врізний, 1 отвір
Матеріал: латунь
Колір: брашований нікель
Без донного клапана
Витрата води: до 9 л/хв
Керамічний картридж Sedal Ø 26 мм
Аератор ABS-пластик
У комплект входять гнучкі шланги для підключення води з накидною гайкою 1/2", довжина 50 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Нікель/сатин
- Довжина виливу, мм: 132
- Висота виливу, мм: 81
- Висота змішувача, мм: 130
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: Sedal 08ex28l0002
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для біде
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Діаметр картриджа, мм: 28
- Бренд: Volle
- Серія: Cante
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Висота виливу | 81 мм |
| Довжина виливу | 132 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Sedal 08ex28l0002 |
| Серія | Cante |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111 ₴

