ORLANDO змішувач для біде, 35 мм, cromo.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 109
- Висота виливу, мм: 68
- Висота змішувача, мм: 144
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: Sedal g-35 c/d тrn
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для біде
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Volle
- Серія: Orlando
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Висота виливу | 68 мм |
| Довжина виливу | 109 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Sedal g-35 c/d тrn |
| Серія | Orlando |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


