HEC Inverter поєднує безліч позитивних функцій, головною з яких є комплектація з інверторним компресором. Ви можете придбати кондиціонер, який повністю відповідає вашим очікуванням у вирішенні завдань створення комфортного мікроклімату, за досить привабливою ціною.
Кондиціонер Haier Electric Company (HEC) – недорога, компактна, якісна та вдосконалена модель кондиціонера. Поява HEC на ринку України – перший крок на шляху розширення асортименту кліматичної техніки Haier Group у лінійці товарів із базовими функціональними можливостями.
WI-FI управління
Повертаючись з роботи спекотним літом, прогулянки чи подорожі, ми можемо бути впевнені в тому, що погода вдома точно комфортна.
Супертихий
Непомітна робота кондиціонера у режимі “Тихий” створить комфортні умови та стане запорукою сприятливої атмосфери у будь-якому приміщенні.
У кондиціонері застосовується вдосконалена технологія контролю шуму, завдяки чому вдалося знизити рівень шуму до 18 дБ(А).
Інтелектуальний повітряний потік
Напрямок прохолоди до стелі. У режимі охолодження повітряний потік прямує до стелі, тому холодний потік повітря не дме безпосередньо на вас.
Направлення тепла в підлогу У режимі обігріву тепле повітря прямує до підлоги, що забезпечує всебічну циркуляцію та збалансовану температуру в кожній зоні приміщення.
Комфортний сон
Працюючи в режимі “Сон”, система автоматично регулює температуру та швидкість обертання вентилятора внутрішнього блоку відповідно до спеціального алгоритму, що сприяє більш здоровому сну.
Режим TURBO
Режим вибирається за допомогою кнопки TURBO/Quiet на пульті, після чого кондиціонер перетворюється на інтенсивний режим роботи, що характеризує швидкий вихід на задану температуру.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: HEC
- Модельний ряд: Inverter
- Тип обладнання: побутовий кондиціонер
- Обігрів при -15⁰С
- Екологічно безпечний фреон R32
- Super Cooling – охолодження при -30⁰С
- Клас енергоефективності: A+++/A++
- Wi-Fi-керування через додаток TUYA
- SELF-CLEAN - видалення мікробів та бактерій методом виморожування, очищення випарника до 99,9%
- Підігрів піддону – запобігає зупинці роботи системи, причинені замерзанням дренажної води
- Комфортний сон – автоматичне регулювання температури і швидкості обертання вентилятора
- 24-годинний таймер – автоматичне підтримування заданої температури в приміщенні
- Режим TURBO – інтенсивний режим роботи
- Прихований LED-дісплей
- Авторестарт – автоматичне відновлення останнього режиму роботи кондиціонера
- Площа: до 35 кв.м
- Тип компресора: інверторний
- Марка компресора: Highly
- Тип холодоагенту: R32
- Клас енергоефективності: A++/A+++
- Адаптивність до низьких температур, °С: -15
- Температура робоча, °С: -15…+43
- Температура на охолодження мінімальна, °С: -30
- Температура на охолодження максимальна, °С: +43
- Температура на максимальний обігрів, °С: +24
- Температура на обігрів мінімальна, °С: -15
- Електроживлення: 220 В
- Потужність, кВт: 3,2/3,4
- Потужність споживання (охолодження/обігрів), кВт: 1,0/1,06
- Рівень шуму внутрішнього блоку (мін/макс), дБ: 20/29/34/38
- Рівень шуму зовнішнього блоку (мін/макс), дБ: 50
- Управління: пульт ДУ; Wi-Fi
- Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ), мм: 544х700х245
- Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ), мм: 280х820х195
- Вага внутрішнього блоку, кг: 8,2
- Вага зовнішнього блоку, кг: 23,5
- Діаметр труб (рідина/газ), мм: 6,35/9,52
- Довжина магістралі максимальна, м: 20
- Висота максимальна між блоками (перепад), м: 10
- Монтаж: настінний
- Інверторний двигун: так
- Підключення та керування по Wi-Fi: так
- Обігрів: так
- Очищення повітря: так
- Осушення повітря: так
- Вентиляція: так
- Система антизледеніння: так
- Автоматичне очищення кондиціонера: так
- Відтінок: білий
- Гарантійний термін, міс: 12
- Тип гарантії: від виробника
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEC |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція іонізації | Ні |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1000 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 |
- Ціна: 16 991,88 ₴





