Серія базових спліт-систем MODEL PT представлена п’ятьма моделями, розрахованими на площу від 20 до 70 кв. м. Обладнання працює на базі неінверторних компресорів Toshiba із застосуванням холодоагента нового покоління R32.
Представлена модель призначена для приміщень площею до 20 кв. м і працює в чотирьох режимах: охолодження, обігрів, осушення та вентиляція.
Опція Wi-Fi Ready дає змогу дистанційно керувати системою за допомогою окремого модуля, який підключається до внутрішнього блока. Для керування використовується мобільний застосунок Smart Life (доступний для Android та iOS).
Додаткові функції покращують роботу системи та забезпечують швидкий ефект.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 25
- Вид: звичайний
- Тип установки внутрішнього блоку: настінний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим
- Робота при негативній температурі, °C: -7
- Управління: Wi-Fi (опційно), пульт ДУ
- Функції: гідрофільне покриття теплообмінників
- Дисплей: так
- Захист від перепадів напруги: так
- Таймер: так
- Клас енергоспоживання (охолодження): B
- Колір внутрішнього блоку: білий
- Тип: спліт-система
- Тип фреону: R32
- Тип компресора: роторний
- Фільтри в комплекті: пиловий
- Комплектація: кондиціонер, інструкція, пульт ДУ
- Рівень шуму, внутрішній блок: 39/36/33/30/27 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 49 дБ
- Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): 698/255/190 см
- Вага внутрішнього блоку: 6.5 кг
- Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): 712/276/459 см
- Вага зовнішнього блоку: 23 кг
- Країна реєстрації бренду: Республіка Корея (Південна Корея)
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2640 Вт |
| Потужність охолодження | 2490 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 775 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2640 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 499 ₴








