Серія базових спліт-систем MODEL PT представлена п’ятьма моделями, розрахованими на площу від 20 до 70 кв. м. Обладнання працює на базі неінверторних компресорів Toshiba із застосуванням холодоагента нового покоління R32.
Представлена модель призначена для приміщень площею до 20 кв. м і працює в чотирьох режимах: охолодження, обігрів, осушення та вентиляція.
Опція Wi-Fi Ready дає змогу дистанційно керувати системою за допомогою окремого модуля, який підключається до внутрішнього блока. Для керування використовується мобільний застосунок Smart Life (доступний для Android та iOS).
Додаткові функції покращують роботу системи та забезпечують швидкий ефект.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 35
- Вид: звичайний
- Тип установки внутрішнього блоку: настінний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим
- Робота при негативній температурі, °C: -7
- Управління: Wi-Fi (опційно), пульт ДУ
- Функції: гідрофільне покриття теплообмінників
- Дисплей: так
- Захист від перепадів напруги: так
- Таймер: так
- Клас енергоспоживання (охолодження): B
- Колір внутрішнього блоку: білий
- Тип: спліт-система
- Тип фреону: R32
- Тип компресора: роторний
- Фільтри в комплекті: пиловий
- Комплектація: кондиціонер, інструкція, пульт ДУ
- Рівень шуму, внутрішній блок: 41/39/36/32/30 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 50 дБ
- Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): 777/250/201 см
- Вага внутрішнього блоку: 7.2 кг
- Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): 777/290/498 см
- Вага зовнішнього блоку: 25 кг
- Країна реєстрації бренду: Республіка Корея (Південна Корея)
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3520 Вт |
| Потужність охолодження | 3230 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 201 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 498 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 777 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 3520 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1005 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴








