SKH2-18UR3DI – це надійна та енергоефективна модель, призначена для підключення до двох внутрішніх блоків, потужністю 5 кВт. Блок забезпечує стабільну роботу для створення комфортного клімату в приміщеннях середнього розміру. Завдяки оптимізованій конструкції та використанню інноваційних технологій, SKH2-18UR3DI гарантує тиху роботу і низьке споживання енергії, що дозволяє зменшити витрати. Міцний корпус і захисні функції забезпечують довговічність пристрою навіть при інтенсивній експлуатації.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 50
- Вид: інверторний
- Тип встановлення внутрішнього блока: настінний
- Режими роботи: автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -22
- Керування: Wi-Fi (опціонально), пульт ДК
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Колір внутрішнього блоку: білий
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 2
- Тип: зовнішній блок (мульти) спліт-системи
- Охолодження, БТО/год: 17060
- Електроживлення: 220-240/50&60/1
- Тип фреону: R32
- Теплопродуктивність, БТО/год: 18766
- Тип компресора: роторний
- Охолодження, кВт: 5
- Фільтри в комплекті: пиловий
- Теплопродуктивність, кВт: 5,5
- Комплектація: зовнішній блок, інструкція
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 1,3/1,245 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: від -22°C до +52°C
- Рівень шуму, зовнішній блок: 49 дБ
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ), см: 58 x 81 x 28
- Вага зовнішнього блока: 35 кг
- Колір зовнішнього блоку: білий
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Вага зовнішнього блока | 35 кг |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Висота зовнішнього блока | 580 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина зовнішнього блока | 280 мм |
| Додатковий сервіс | Настроювання, Сервісне обслуговування, Встановлення |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Максимальна робоча температура довкілля | 52 град. |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -22 град. |
| Мінімальна температура | -22 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Нічний режим роботи | Да |
| Охолоджувальна здатність | 17060 BTU/г |
| Сила обігріву | 5500 Вт |
| Потужність охолодження | 5000 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендований простір | 50 кв.м |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1300 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1245 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультисспліт-система |
| Ширина зовнішнього блока | 810 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 700 ₴

