SKH4-27UR3DI – це надійна та енергоефективна модель, призначена для підключення до двох внутрішніх блоків, потужністю 8 кВт. Блок забезпечує стабільну роботу для створення комфортного клімату в приміщеннях середнього розміру. Завдяки оптимізованій конструкції та використанню інноваційних технологій, SKH4-27UR3DI гарантує тиху роботу і низьке споживання енергії, що дозволяє зменшити витрати. Міцний корпус і захисні функції забезпечують довговічність пристрою навіть при інтенсивній експлуатації.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 80
- Вид: інверторний
- Тип встановлення внутрішнього блока: настінний
- Режими роботи: автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -22
- Керування: Wi-Fi (опціонально), пульт ДК
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Колір внутрішнього блоку: білий
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 4
- Тип: зовнішній блок (мульти) спліт-системи
- Охолодження, БТО/год: 27296
- Електроживлення: 220-240/50&60/1
- Тип фреону: R32
- Теплопродуктивність, БТО/год: 30708
- Тип компресора: роторний
- Охолодження, кВт: 8
- Фільтри в комплекті: пиловий
- Теплопродуктивність, кВт: 9
- Комплектація: зовнішній блок, інструкція
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 2,195/2,145 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: від -22°C до +52°C
- Рівень шуму, зовнішній блок: 51 дБ
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ), см: 67 x 86 x 31
- Вага зовнішнього блока: 48 кг
- Колір зовнішнього блоку: білий
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 27296 BTU/г |
| Потужність обігріву | 9000 Вт |
| Потужність охолодження | 8000 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 80 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Мінімальна температура | -22 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 48 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 670 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 860 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -22 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2195 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2145 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 500 ₴

