WiFi Ready
Функція Wi-Fi ready – можливість встановлення модулю Wi-Fi для віддаленного керування через смартфон або планшет за допомогою мережі Інтернет. Модуль Wi-Fi — Модуль керування кондиціонером через Wi-Fi, з кабелем, що вбудовується у внутрішній блок. (Модуль Wi-Fi до кондиціонера купують окремо).
Антикорозійний корпус зовнішнього блоку
Корпус зовнішнього блоку вкритий низкою захисних шарів, які захищають його від комах, гризунів, вологи, пилу та вогню. Це гарантує тривалий термін служби пристрою та кращу естетичність після багатьох років впливу несприятливих погодних умов.
Автоматичний перезапуск
Функція, завдяки якій забезпечується автоматичний запуск кондиціонера після тимчасового збою електроживлення, при збереженні всіх налаштувань, які були встановлені раніше.
Функція подачі повітря 4D
Функція подачі повітря 4D (4D Airflow) в кондиціонерах вказує на особливий спосіб направлення повітря для досягнення кращої рівномірності та ефективності кондиціонування повітря в приміщенні.
Функція I FEEL
Функція "I FEEL" в кондиціонерах зазвичай вказує на наявність датчика температури, який може бути вбудований в пульт дистанційного керування або пристрій кондиціонера. Ця функція призначена для забезпечення більш точного та комфортного регулювання температури в приміщенні.
Режим сушіння
Осушення повітря кондиціонером – параметр, який дозволяє виводити зайву вологу із приміщення. Паралельно знижується не тільки рівень вологи, а й температура повітря, в середньому на 1-2°С. Найчастіше режим осушення використовують, якщо потрібно знизити вологість повітря без його суттєвого охолодження.
Режим охолодження
Охолодження - одна з основних функцій, за якою купують кондиціонер. В інверторних кондиціонерах діапазон температур роботи ширший, тихий компресор і підтримка заданого параметра чітка, на відміну від неінверторних сплітів. Не вмикайте спліт-систему на мінімальні температури при охолодженні, коли у приміщенні дуже спекотно.
Режим опалення
Під час роботи на обігрів кондиціонер діє як теплова гармата, швидко нагнітаючи тепле повітря у приміщенні. Функціонування пристрою в даному режимі виглядає приблизно так: Компресор у зовнішньому блоці стискає фреон, внаслідок чого він переходить у рідку форму з підвищенням температури на 10-20°С
Режим вентилятора
Режим вентилятора в кондиціонері представляє собою функцію, яка дозволяє працювати лише вентилятору, без включення холодильного або обігрівального режиму. У цьому режимі кондиціонер просто циркулює повітря в приміщенні, не змінюючи його температуру.
Режим TURBO
Режим TURBO в кондиціонері представляє собою функцію, яка прискорює процес охолодження або обігріву приміщення. Цей режим дозволяє кондиціонеру працювати на максимальній потужності, щоб швидше досягти заданої температури в кімнаті.
Нічний режим
У цьому режимі суттєво уповільнюється частота обертання лопатей вентилятора, отже, сила шуму знижена. Температура підвищується на 1-3 градуси, робота у такому режимі оптимальна для нормального сну.
Автоматичний режим
У цьому режимі кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (Охолодження, Обігрів або Вентиляція) для комфортної температури. При включенні режиму "AUTO" обладнання самостійно визначає необхідну температуру в кімнаті, регулюючи її відповідно до заданих систем налаштуваннями. Однак варто зауважити, що не завжди рекомендується вмикати автоматичний режим, оскільки система може неправильно визначити температуру в приміщенні та увімкнути відповідний режим роботи.
Функція автодіагностики
Функція сомодіагностики – контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
Таймер 24 години
Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу протягом певного часу. Після закінчення роботи, пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дозволяє також заздалегідь встановити час, коли кондиціонер повинен почати свою роботу.
Функція самоочищення
Функція самоочищення (Self-Cleaning) в кондиціонерах призначена для зменшення утворення плісняви, бактерій та інших алергенів в системі кондиціонування повітря. Ця функція може бути включена за допомогою пульта дистанційного керування або через інтерфейс самого кондиціонера.
Протигрибкова функція
Після роботи та вимкнення кондиціонер автоматично почне осушувати вологу, накопичену на випарнику внутрішнього блоку, запобігаючи появі цвілі всередині блоку.
Еко режим роботи
Енергозберігаючий режим Eco заощадить електроенергію в будинку без втрати якості роботи при будь-якій заданій температурі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Серія: COMFORT Inverter R410A
- Площа приміщення, м²: 25
- Вид: інверторний
- Тип встановлення внутрішнього блока: настінний
- Режими роботи: автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря, турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Керування: Wi-Fi (опціонально), пульт ДК
- Функції: авторозморожування, дисплей, настроювання пам'яті, регулювання напрямку повітряного потоку, самодіагностика, самоочищення, функція iFeel
- Тип: спліт-система
- Клас енергоспоживання (охолодження): A+
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Колір внутрішнього блоку: білий
- Охолодження, БТО/год: 2250
- Електроживлення: 220-240/50/1
- Тип фреону: R410A
- Макс. довжина магістралі, м: 10
- Теплопродуктивність, БТО/год: 2250
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 7
- Тип компресора: роторний
- Охолодження, кВт: 2,55
- Фільтри в комплекті: пиловий
- Теплопродуктивність, кВт: 2,65
- Комплектація: зовнішній блок, внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 0,73(0,25-1,45)/0,795(0,25-1,3) кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: від -15°C до +52°C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 29/31/34/37 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 50 дБ
- Особливості: антикорозійний корпус зовнішнього блоку, автоматичний перезапуск, інтелектуальна функція розморожування, функція подачі повітря 4D, функція iFeel, горизонтальний та вертикальний рух жалюзі, функція автодіагностики, таймер 24 години, світлодіодний дисплей, двосторонній дренаж, функція самоочищення, протигрибкова функція, повітряний фільтр, який миється, еко режим роботи
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ), см: 27 x 70 x 20
- Вага внутрішнього блока: 6,4 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ), см: 53 x 66 x 25
- Вага зовнішнього блока: 19,5 кг
- Колір зовнішнього блоку: білий
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 2250 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2650 Вт |
| Потужність охолодження | 2550 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 6.4 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 250 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 19.5 кг |
- Ціна: 14 700 ₴







