Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7 годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.
Режим осушення повітря
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції. При увімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька".
Система "Singer Up"
Утилізація конденсату відбувається завдяки подачі його за допомогою помпи або методом розбризкування на поверхню гарячого теплообмінника (конденсатора) кондиціонера.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 25
- Тип встановлення внутрішнього блока: Мобільний
- Вид: Звичайний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Осушення, Охолодження
- Керування: Пульт ДК
- Функції: Дисплей, Регулювання напрямку повітряного потоку, Самодіагностика, Таймер
- Клас енергоспоживання (охолодження): A
- Тип фреону: R290
- Електроживлення: 220/50/1
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Охолодження, кВт: 2.64
- Тип компресора: Роторний
- Комплектація: Блок кондиціонера
- Пульт дистанційного керування: Інструкція
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 0.975 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: Від +17 до +35 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 52.4-62 дБ
- Особливості: Авторестарт, Самодіагностика, Компактні розміри, ручки та ролики для транспортування, Таймер, Система Singler-Up (без каністри), розпилення води на гарячий конденсатор і викид парів в атмосферу відвідним повітроводом, Панель управління нового дизайну, сенсорні кнопки та LED-індикатори, Антикоризійне покриття теплообмінників, Автоперезапуск після зникнення живлення
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 70 x 45.4 x 36.5 см
- Вага внутрішнього блока: 29.5 кг
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Україна |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 14000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Мобільний |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R290 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна температура | 17 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 29.5 кг |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 17 999 ₴

