Корейський бренд Hyundai продовжує вдосконалювати свою продукцію та представляє нову серію побутових кондиціонерів MODEL R. Модель ARN09RSSUAWF1/ARU09RSSUAWF1 виконана в сучасному дизайні із прихованим LED дисплеєм, у базовому білому кольорі. Розрахована на приміщення до 25 м², чим ідеально підійде для спальні чи дитячої кімнати.
SMART-керування
Не забув виробник залишити звичну, вподобану опцію — WI-FI керування. За допомогою спеціального модуля Wi-Fi та додатку “NetHome Plus”, користувач отримує повний контроль спліт-системи Hyundai ARN09RSSUAWF1/ARU09RSSUAWF1 з будь-якої точки світу.
* Wi-Fi модуль у комплект не входить і купується окремо
ОЧИЩЕННЯ І ДЕЗИНФЕКЦІЯ ПОВІТРЯ
Спліт-система Hyundai MODEL R ARN09RSSUAWF1/ARU09RSSUAWF1 оснащена багаторівневою системою очищення повітря. Базовий фільтр грубої очистки затримує великі пилові частки, а вбудований іонізатор повітря, в парі з Silver ion Filter, націлений на складніші, бактеріальні забруднення. Таким чином, при роботі кондиціонера повітря дезінфікується, нейтралізуються вірусні, алергенні бактерії, а також пил, шерсть тварин та інші частинки, які можуть бути в повітрі.
FOLLOW ME — СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ
В побутовий кондиціонер Hyundai ARN09RSSUAWF1/ARU09RSSUAWF1 додано нову функцію — Follow me. Це спеціальний датчик, вбудований у пульт дистанційного керування, який сканує температуру місцезнаходження і налаштовує роботу кондиціонера на оптимальний режим. А особливий режим роботи ECO — оптимізує продуктивність системи у співвідношенні споживання електроенергії.
ІНВЕРТОРНИЙ КОМПРЕСОР TOSHIBA
Незмінним ТМ Hyundai залишила у новій серії MODEL R використання інверторного компресора Toshiba. Спільна робота з озонобезпечним високоефективним фреоном R32 забезпечує впевнену роботу на обігрів при -15°С, а також високі показники класу енергоспоживання. І звичайно, він тихий у роботі, що дозволить використовувати кондиціонер ARN09RSSUAWF1/ARU09RSSUAWF1 під час сну без особливого дискомфорту.
GOLD FIN — ЗАХИСТ ТЕПЛООБМІННИКА
Особливе, щільне покриття теплообмінників плівкою Gold Fin і функція самоочищення, що мінімізують утворення іржі, неприємного запаху, тим самим продовжує термін служби та ефективну роботу спліт-системи ARN09RSSUAWF1/ARU09RSSUAWF1.
ІОНІЗАТОР
Не потребує обслуговування та заміни. Очищує повітря під час роботи системи.
SILVER ION FILTER
Додаткове очищення повітря — усунення бактеріальних забруднень.
SELF CLEANING
Самоочищення внутрішніх деталей спліт-системи від пилу, конденсату тощо.
ХОЛОДОАГЕНТ R32
Високоефективний озонобезпечний фреон R32.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 25
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Іонізація, Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим
- Керування: Wi-Fi (опціонально), Пульт ДК
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Підсвітка, Регулювання напрямку повітряного потоку, Самодіагностика, Самоочищення
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Клас енергоспоживання (охолодження): A
- Охолодження, БТО/год: 9700
- Тип фреону: R32
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Теплопродуктивність, БТО/год: 9700
- Тип: Спліт-система
- Охолодження, кВт: 2.6
- Тип компресора: Роторний
- Фільтри в комплекті: З іонами срібла
- Теплопродуктивність, кВт: 2.9
- Комплектація: Кондиціонер, Пульт, Інструкція
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 0.88/0.82 кВт
- Рівень шуму, внутрішній блок: 35/30.5/24.5/22 дБ
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 28.5 х 71.5 х 19.4 см
- Вага внутрішнього блока: 9.7 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 46.9 х 66.8 х 25.2 см
- Вага зовнішнього блока: 19.6 кг
- Країна реєстрації бренду: Республіка Корея (Південна Корея)
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 9700 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 19.6 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 469 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 252 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 668 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 880 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 820 Вт |
- Ціна: 16 999 ₴







