Настінний побутовий кондиціонер Osaka Elite Inverter з інверторним управлінням - має всі необхідні функції для створення приємної прохолоди в спекотне літо, а також м'якого обігріву взимку. Кондиціонер працює у всіх стандартних режимах на: охолодження, осушення, вентилювання та на обігрів при температурі вуличного повітря до – 15 ⁰С.
Osaka Elite Inverter відноситься до інверторних кондиціонерів. Внутрішній блок спліт-системи виконаний в сучасному класичному стилі і поєднує в собі витонченість ліній з яскраво вираженою індивідуальністю конструкції, він легко впишеться практично в будь-який інтер'єр. Незважаючи на невелику вартість, у кондиціонері встановлений надійний компресор виробництва Toshiba GMCC.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Спеціальне покриття Blue Fin зовнішнього блоку виготовлено з антикорозійного матеріалу;
- рівномірний розподіл повітря по кімнаті;
- Мало шумна робота (набагато тихіше, ніж кондиціонери типу on/off);
- Підвищена економічність та енергоефективність;
- Сучасне очищення повітря;
- Еко-холодоагент фреон R32
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 35
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Дисплей, Самодіагностика, Таймер
- Клас енергоспоживання (охолодження): A+
- Тип: Спліт-система
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Керування: Пульт ДК
- Електроживлення: 220-240/1/50 В/фаза/Гц
- Тип фреону: R32
- Макс. довжина магістралі, м: 15
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 5
- Охолодження, кВт: 3.8
- Теплопродуктивність, кВт: 3.9
- Споживана потужність обігрів: 1.08/1.1 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 1.1 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: Від -15 до +50°С
- Рівень шуму, внутрішній блок: 28-35 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 53 дБ
- Особливості: Підвищена тепловіддача, Легкознімна передня панель, Антикорозійне покриття зовнішнього блоку
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 25 х 77.7 х 20.1 см
- Вага внутрішнього блока: 8 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 45.9 х 71.2 х 27.6 см
- Вага зовнішнього блока: 22 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3900 Вт |
| Потужність охолодження | 3800 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1080 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 899 ₴



