Відроди свій комфорт! Асортимент компанії Haier поповнився новою серією Revive Inverter.
Ця модель забезпечує охолодження та обігрів, щоб дійсно відроджувати комфорт у ваших будинках.
Нову серію укомплектовано преміальними функціями, включно з інтегрованим Wi-Fi hOn, Self-Clean, Coanda Plus і Стерилізацію 56 С.
Новий Revive також має A++ енергоефективність і низький рівень шуму. У наявності ця серія представлена під будь-які площі кімнат, від 20 м² до 70 м².
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 25
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Автоматичний, Надтихий (до 20 дБ), Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Датчики витоку холодоагенту, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер
- Тип: Спліт-система
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Тип фреону: R32
- Електроживлення: 1Ф, ∼220-240В, 50Гц
- Керування: Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК
- Макс. довжина магістралі, м: 20
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Фільтри в комплекті: Пиловий
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 10
- Охолодження, кВт: 2.5
- Тип компресора: Роторний
- Теплопродуктивність, кВт: 2.8
- Комплектація: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт керування, Iнструкція користувача, Гарантійний талон
- Споживана потужність обігрів: 0.87 / 0.83 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 0.83 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: Від -15°C до +43°C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 18 / 30 / 34 / 38 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 50 дБ
- Особливості: Self-Clean, Wi-Fi керування, Комфортний сон, Стерилізація 56°C, 24-год таймер, Антибактеріальне покриття Silver Ion, Захист компресора, Прихований LED-дісплей, Розумний повітряний потік, Супертихий до 18 дБ (А)
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 26.5 х 70.5 х 19.3 см
- Вага внутрішнього блока: 7.5 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 54.4 х 70 х 24.5 см
- Вага зовнішнього блока: 21.8 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
| Потужність охолодження | 2500 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 18 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 265 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 193 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 705 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21.8 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 544 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 245 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 870 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 830 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 737 ₴





