Серія стельового напівпрому
Касетний кондиціонер — система, яка складається із зовнішнього блоку та внутрішнього, який має квадратну форму, дизайнерську панель білого кольору та глянцеве покриття. Ідеальне рішення для громадських або офісних приміщень. Працює з мінімальним рівнем шуму.
Базисні режими
Як і більшість систем кондиціювання, касета, у тому числі, має базові опції у вигляді охолодження/обігріву/вентиляції/осушення. Підтримує повноцінну роботу на обігрів до -25°С зовнішньої температури завдяки компресору світових виробників та останньої версії фреону R32._x000D_
Автоматичний перезапуск, самодіагностика, самоочистка - додатковий функціонал управління та регулювання.
Приток свіжого повітря
Касетні кондиціонери мають вбудовані повітроводи, що виводяться на вулицю та роблять можливим подачу свіжого повітря у приміщення._x000D_
7-потокова система, що має 4 основні направлення: холодне повітря розподіляється по стелі, а тепле спускається вниз та рівномірно розсіюється по всьому приміщенню.
Монтаж та його особливості
Як зазначалося вище, дані системи мають квадратну форму та невеликі розміри. Монтуються у підвісну стелю таким чином, що видимою лишається тільки лицьова панель. Залежно від площі можна розміщувати стільки касет, скільки потрібно._x000D_
Оснащені подвійним захистом від протікання конденсату.
Віддалений доступ
Wi-Fi управління — повноцінна функція дистанційного доступу до системи, що містить касетний кондиціонер. Додатково, а це значить, що налаштувати її можна за бажанням.
- З телефону: на внутрішній блок системи потрібно встановити спеціальний перехідник - Smart port та модуль Wi-Fi, завантажити додаток “NetHome Plus” на телефон та налаштувати згідно інструкції.
- Доступ з настінного пульта ДУ відбувається шляхом встановлення на нього Wi-Fi модуля та відповідних налаштувань.
* Не входять в комплект (купуються окремо): Smart port, Wi-Fi модуль та настінний пульт ДУ.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Рекомендована площа приміщення, кв.м: 175
- Тип компресора: Інверторний
- Компресор: Toshiba GMCC
- Встановлення: У підвісну стелю
- Робочий діапазон температур, °С: Охолодження від -15 °C до + 50 °C/Обігрів від -25 °C до + 24 °C
- Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм: 830/830/287
- Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм: 952/1333/415
- Розмір панелі (Д/В/Г), мм: 950/950/55
- Вага внутрішнього блока, кг: 29,3
- Вага зовнішнього блока, кг: 107
- Вага панелі, кг: 6
- Gold Fin (антикорозійне покриття): +
- Пульт ДУ: +
- Колір корпусу: Білий
- Вироблено в: Китай
- Завод: Midea
- Гарантія, міс: 24
- Режими роботи: Охолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
- WI-FI керування: Опціонально (додатковий модуль та перехідник Smart port)
- Програма: NetHome Plus
- Потік повітря: 4 напрямки
- Підмішування свіжого повітря: +
- Режим GEAR: +
- Режим ECO: +
- Режим Follow me: +
- Режим турбо: +
- Режим таймеру: +
- Автоматичний перезапуск: +
- Автоматичні жалюзі: +
- Самоочищення: +
- Самодіагностика: +
- Фільтри: 1
- Потужність, БТО/год: 60000
- Електроживлення, В: 380-420/3/50
- SEER (робота на охолодження): А++
- SCOP (робота на обігрів): А+
- Потужність обігріву/охолодження, кВт: 18.17 (4.40~19.93) / 15.24 (4.10~16.71)
- Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год: 5,55 / 5
- Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ: 40-53 / 73
- Захист від протікання конденсату: +
- Захист від перепаду напруги: +
- Захист від витоку фреону: +
- Дренажний насос: +
- Зимовий комплект: +
- Клас захисту: IPX4
- Фреон (холодоагент): R32
- Вага холодоагента, кг: 3
- Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм: 9,52/15,88 (3/8"/5/8")
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Охолоджуюча здатність | 60000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 18170 Вт |
| Потужність охолодження | 15240 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Таймер | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 29.3 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 107 кг |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 175 |
- Ціна: 154 000 ₴










