ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Кількість внутрішніх блоків: 1-3
- Тип встановлення: Настінний
- Тип компресора: Інверторний
- Сумісність: Внутрішні блоки кондиціювання / Гідромодуль HYUNDAI та супутнє обладнання водяної системи
- Компресор: Toshiba GMCC
- Робочий діапазон температур, °С: Обігрів від -23 °С до +24 °С/Охолодження від +50 °С до -15 °С
- Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм: 890/673/342
- Вага, кг: 48
- Колір корпусу: Білий
- Вироблено в: Китай
- Завод: Midea
- Гарантія, міс: 24
- Потужність, БТО/год: 27000
- Електроживлення, В: 220-240
- SEER (робота на охолодження): A++
- SCOP (робота на обігрів): A+
- Потужність обігріву/охолодження, кВт: 8,206 / 7,913
- Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год: 2,21 (0,33-2,96) / 2,45 (0,23-3,25)
- Рівень шуму, дБ: 55
- Захист від перепаду напруги: +
- Захист від витоку фреону: +
- Зимовий комплект: +
- Клас захисту: IPX4
- Фреон (холодоагент): R32
- Вага холодоагента, кг: 1,85
- Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм: 3x6,35/9,52 (1/4”/3/8”)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Охолоджуюча здатність | 27000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 8206 Вт |
| Потужність охолодження | 7913 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -23 град. |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 48 кг |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -23 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 000 ₴



