ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Кількість внутрішніх блоків: 1-5
- Тип встановлення: Настінне
- Тип компресора: Інверторний
- Сумісність: Внутрішні блоки кондиціювання / Гідромодуль HYUNDAI та супутнє обладнання водяної системи
- Компресор: Toshiba GMCC
- Робочий діапазон температур, °С: Обігрів від -23 °С до +24 °С / Охолодження від +50 °С до -15 °С
- Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм: 946/810/410
- Вага, кг: 74,1
- Колір корпусу: Білий
- Вироблено в: Китай
- Завод: Midea
- Гарантія, міс: 24
- Потужність, БТО/год: 42000
- Електроживлення, В: 220-240
- SEER (робота на охолодження): A++
- SCOP (робота на обігрів): A
- Потужність обігріву/охолодження, кВт: 12,310 / 12,310
- Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год: 3,3 (0,57-4,3) / 3,8 (0,18-4,6)
- Рівень шуму, дБ: 61,5
- Захист від перепаду напруги: +
- Захист від витоку фреону: +
- Зимовий комплект: +
- Клас захисту: IPX4
- Фреон (холодоагент): R32
- Вага холодоагента, кг: 2.9
- Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм: 5x6,35mm (5x1/4in) / 4x9,52mm +1x12,7mm (4x3/8in+1x1 / 2in)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Охолоджуюча здатність | 42000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 1231 Вт |
| Потужність охолодження | 12310 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -23 град. |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 74.1 кг |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -23 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 999 ₴



