Система прихованого монтажу
Напівпромисловий кондиціонер касетного типу — інверторна система, яка закриває базові потреби кондиціювання. Складається із зовнішнього блоку та внутрішніх, що мають квадратну форму, компактний розмір та покриття білим кольором.Площа обслуговування від мінімальної — побутової, до великих офісних, виробничих чи навчальних комплексів, і в цьому її унікальність.
Базові режими роботи
Напівпромисловий касетний кондиціонер підтримує класичний набір функцій у вигляді охолодження, обігріву, осушення та вентиляції.Допоміжними опціями виступатимуть: режим AUTO, автоматичний перезапуск та пам`ять кута заслінок. Деякі моделі мають трихвилинне утримання від увімкнення для уникнення поломок при аварійних відключеннях електромережі.
Реалізація свіжого повітря
Виробник кліматичного обладнання Bergen передбачив розробку та реалізацію можливості подачі свіжого повітря в приміщення з вулиці через спеціальні повітрозабірні фланці.Має 4 основні напрямки потоку, що дозволяє розподілити свіже, нагріте або охолоджене повітря рівномірно.
Особливості встановлення
Зовнішній блок системи встановлюється зі сторони з вулиці, на стіну. Внутрішні блоки монтуються таким чином, що основа вбудовується (ховається) у підвісну стелю, а видимою лишається лише біла, дизайнерська панель на одному рівні зі стелею.Має додатковий захист від протікання конденсату.
Серце системи
Надважливим критерієм надійності, якості та довговічності обладнання — двигун, котрий є основою. ТМ Bergen дбає перш за все про комфорт та доступність для споживача, тому, співпрацює лише з перевіреними виробниками запчастин та комплектуючих.Касетний кондиціонер має інверторний компресор Toshiba та працює на останній версії фреону R32, що дозволяє підтримувати повноцінну роботу на обігрів до -20 °С.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип компресору: Інверторний
- Компресор: Toshiba
- Встановлення: У підвісну стелю
- Робочій діапазон температур, °С: Охолодження: від - 15 °C до 50 °C/Обігрів: від -20 °C до 24 °C
- Розмір внутрішнього блока (Д/Г/В), мм: 830/830/245
- Розмір панелі внутрішнього блоку (Д/Г/В), мм: 950/950/57
- Розмір зовнішнього блоку (Д/Г/В), мм: 946/410/810
- Вага внутрішнього блоку, кг: 28,8
- Вага панелі, кг: 6
- Вага зовнішнього блоку, кг: 76,1
- Пульт ДУ: +
- Вироблено в: Китай
- Завод: Midea
- Гарантія, міс: 24
- Режими роботи: Охолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
- Wi-Fi управління: Опціонально (додатковий модуль та перехідник Smart port)
- Програма: NetHome Plus
- Режим ECO: +
- Режим Follow me: +
- Турбо режим: +
- Нічний режим: +
- Підмішування свіжого повітря: +
- Режим таймера: +
- Самоочищення: +
- Самодіагностика: +
- Пиловий фільтр: +
- Потужність, БТО/год: 48000
- Електроживлення, В/Ф/Гц: 380-415/3/50
- Холодовиробництво, кВт: 13,136
- Тепловиробництво, кВт: 15,465
- Споживча потужність на охолодження, кВт: 5,318
- Споживана потужність на обігрів, кВт: 4,818
- Клас енергозбереження (охолодження/обігрів): A++/A+
- Рівень шуму внутрішнього блока, дБ: 54/52/50
- Рівень шуму зовн. блоку, дБ: 65
- Дренажний насос: +
- Розміри сполучних труб, мм: 9.52/15.9 (3/8"/5/8")
- Максимальна довжина магістралі, м: 50
- Максимальний перепад висоти магістралі, м: 30
- Фреон: R32
- Вага фреону, кг: 2,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 48000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 15465 Вт |
| Потужність охолодження | 13136 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Таймер | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 28.8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 76.1 кг |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
- Ціна: 123 000 ₴










