Робота за 5 °С довкілля, індикатор повного бака - попереджає, коли резервуар для води заповнений, надзвичайно тиха робота, безперервний дренаж, функція - Автоматичне розморожування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимальна площа приміщення, м²: 65
- Вологовидалення, л/добу: 35
- Клас: Побутовий
- Споживана потужність, Вт: 530
- Принцип дії: Конденсаційний
- Оснащення: Датчик вологості, Дисплей, Таймер
- Тип керування: Електронне
- Об'єм ємності для збору конденсата, л: 3.4
- Тип: Мобільний
- Основні функції: Осушення
- Особливості: Нагадування про очищення фільтра, Захист від дітей, Безперервний дренаж, Фільтр, що легко очищується, Хладагент R290, Індикатор повного бака, Світлодіодний дисплей
- Витрата повітря: 270
- Рівень шуму, Дб: 49/45
- Вага: 16.5 кг
- Вага в упаковці: 17.9 кг
- Габарити (ВхШхГ): 50 х 36.5 х 25 см
- Габарити в упаковці: 53.5 х 40.4 х 29.5 см
- Колір: Білий
- Комплектація: Осушувач, Кабель живлення, Інструкція
- Напруга живлення, В: 220-240
- Частота струму, Гц: 50
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 3.4 л |
| Продуктивність осушення | 35 л/добу |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Споживана потужність | 530 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 099 ₴







