Bosch Climate 2000 - доступне та надійне кондиціонування повітря для вашого будинку. Просте і доступне рішення для створення комфортного мікроклімату у вашому домі з якістю від Bosch.
Просте встановлення, просте обслуговування
Встановлення та запуск не може бути простішим. Конструкція внутрішнього блоку передбачає підключення дренажної трубки з будь-якого боку, зліва чи справа, забезпечуючи ще більшу гнучкість і зручність обслуговування.
Комфорт на довгі роки
Насолоджуйтеся рівномірним розподілом повітря завдяки дизайну жалюзі для ефективного повітряного потоку, а також регульованій швидкості вентилятора, режиму турбо для нагріву й охолодження та функції пам'яті для стійкої роботи. Climate 2000 буде ефективним протягом усього року і на довгі роки вперед.
Ефективний і надійний
Завдяки використанню екологічного холодоагенту R32 і класу енергоефективності A++ для охолодження та A+ для нагрівання, кондиціонер Climate 2000 - це ефективне кондиціонування з турботою про екологію.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 25
- Вид: Інверторний
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим
- Продуктивність (холод), БТО/год: 9000
- Продуктивність (тепло), БТО/год: 10000
- Тип: Спліт-система
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Датчики витоку холодоагенту, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Керування: Пульт ДК
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Електроживлення: 220 В, 50 Гц
- Тип фреону: R32
- Охолодження, кВт: 2.6
- Теплопродуктивність, кВт: 2.9
- Тип компресора: Роторний
- Фільтри в комплекті: Пиловий
- Комплектація: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Інструкція, Пульт ДК
- Споживана потужність (обігрів): 0.733 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 0.732 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: Від -15 до +50 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 25 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 62 дБ
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 28.5 х 80.5 х 19.4 см
- Вага внутрішнього блока: 9 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ):49.5 х 72 х 27 см
- Вага зовнішнього блока: 28 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 732 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 733 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
- Ціна: 21 999 ₴







