Презентуємо вам оригінальну дизайнерську модель Saros із серії Silent Pride — сучасне втілення культового стилю U-Crown!
Фірмовий, елегантний силует у формі краплі, виразна текстура поверхні й глибина корпусу лише 170 мм — витонченість у кожній деталі.
Спеціально розроблений аеродинамічний контур горизонтальних жалюзі забезпечує чіткий напрям потоку з мінімальними завихреннями, що дозволяє досягти наднизького рівня шуму — лише 19 дБ(А)*.
Saros стабільно функціонує при охолодженні за температури зовнішнього повітря від -15ºC до +54ºC, а також у режимі обігріву — від +24ºC до -25ºC.
Енергоефективність моделі відповідає класу A+++/A++.
Сучасна настінна модель Saros постачається з фірмовим бездротовим ІЧ пультом YBE1FB14, що дозволяє керувати горизонтальними й вертикальними жалюзі, активувати функції I FEEL, X-FAN, +8°C, таймери Увімк./Вимк. тощо.
Передбачена можливість доповнення Wi-Fi-модулем для дистанційного керування через застосунок Gree+.
Внутрішній блок Saros вже оснащений міжблочним кабелем 4×1.0 довжиною 4,7 м, аналогічно до моделей SOYAL.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Продуктивність (холод): 3.5 кВт
- Продуктивність (тепло): 3.81 кВт
- EER/COP: 4,0/4,0
- Споживана потужність (холод): 875 Вт
- Споживана потужність (тепло): 952 Вт
- Витрата повітря: 670/620/540/480/380/300/276/250 м3/г
- Фреон: R32
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 43/38/36/34/31/27/24/19 дБ (А)
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 53 дБ (А)
- Габарити внутрішнього блоку: 915 х 311 х 170 мм
- Габарити зовнішнього блоку: 802 х 555 х 350 мм
- Вага внутрішнього блоку: 12 кг
- Вага зовнішнього блоку: 30 кг
- Максимальна довжина магістралі: 20 м
- Максимальний перепад висот: 10 м
- Діаметр труб (газ): 9 мм
- Діаметр труб (рідина): 6 мм
- Напруга живлення: 1Ph, (220-240)V, 50Hz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3810 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 311 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 170 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 915 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 350 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 802 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 952 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 875 Вт |
- Ціна: 28 381,50 ₴






