Компанія Gree пропонує дизайнерську серію найновіших побутових спліт-систем настінного типу Clivia, представлену у двох кольорах Black DC Inverter та Blue DC Inverter.
Моделі цієї серії, підійдуть до інтер’єрів в сучасному стилі.
Моделі даної серії поєднують в собі сучасні технології і високу якість збирання GREE, функціонують на фреоні R- 32, оснащені модулем Wi-FI.
Інноваційна технологія G-AI, реалізована в моделі настінних кондиціонерів Clivia, використовує алгоритм AI, який поєднує інтелектуальне навчання та оптимальне керування системою. Алгоритм в реальному часі змінює та оптимізує роботу кондиціонера для найвигіднішої стратегії енергозбереження. Технологія G-AI заощаджує до 10% енергії на рік, що підтверджено незалежним міжнародним сертифікатом Intertek
Особливості Gree представленої серії:
- робота на обігрів до – 25°С
- оснащена wi-fi модулем;
- покриття теплообмінника Blue Fin;
- система самодіагностики і очищення;
- клас енергоефективності A +++;
- елегантний дизайн;
- відкладений вмк/вимк;
- нічний режим- дозволить знизити рівень шуму;
- керування горизонтальними та вертикальними жалюзі;
- УФ стерилізація;
- генератор Cold Plazma.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Продуктивність (холод): 7.1 кВт
- Продуктивність (тепло): 7.3 кВт
- EER/COP: 3,51/3,9
- Споживана потужність (холод): 2030 Вт
- Споживана потужність (тепло): 1870 Вт
- Витрата повітря: 1000/850/760/580/520/450/400/280 м3/г
- Фреон: R32
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 48/44/41/40/38/36/33 дБ (А)
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 59 дБ (А)
- Габарити внутрішнього блоку: 993 х 311 х 222 мм
- Габарити зовнішнього блоку: 958 х 660 х 402 мм
- Вага внутрішнього блоку: 13 кг
- Вага зовнішнього блоку: 45 кг
- Максимальна довжина магістралі: 25 м
- Максимальний перепад висот: 10 м
- Діаметр труб (газ): 16 мм
- Діаметр труб (рідина): 6 мм
- Напруга живлення: 1Ph, (220-240)V, 50Hz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7300 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 311 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 222 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 993 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 402 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 958 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1870 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2030 Вт |
- Ціна: 46 053 ₴





