ОПИС:
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/ Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів, кондиціонерів SEER A++ SCOP A+;
- Технологія «I-Action» – плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частот (1Гц);
- Температурний діапазон ефективної роботи від -23°C до +24°C на тепло від -15°C до +43°C на холод;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація «GENERATON VI» (підвищений контроль якості збірки і матеріалів).
(куб. м/год)
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 23 |
| Охолоджуюча здатність | 18 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Клас енергоефективності обігріву | A+ |
| Клас енергоефективності охолодження | A++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 18 |
| Потужність обігріву | 5300.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 5200.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -23.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 1013(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 307(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 221(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 890(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 700(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 396(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 45.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 30/33/36/39/42/45/48 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 25(м) |
| Потік повітря | 470/520/570/610/650/720/800 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1410.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1530.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5300 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 799 ₴




