АКЦІЯ! МОНТАЖ ПО СУПЕР ЦЕНУ! ОТПРАВКА ПО УКРАИНЕ БЕСПЛАТНО! ГАРАНТІЯ 5 ЛІТ!
ОПИС:
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
- Іноваційна технологія "Two-stage Compressor" забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +24 °C на тепло та від -15 °C до +54 °C на холод.
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/планшет (ОС: Android, iOS)
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 °C". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не даючи змогу заморозити приміщення й споживаючи мінімум електроенергії;
- Напрямок повітряного потоку вліво-вправо з пульта ДК;
- Безшумна робота внутрішнього блока 20 дБ (А).
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрівання за мінусової температури, °C | до - 30 |
| Охолоджувальна здатність | 9 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блока | білий |
| Клас енергоефективності обігрівання | A+++ |
| Клас енергоефективності охолодження | A+++ |
| Інверторне керування | З інверторним керуванням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 25.0(кв.м) |
| Маркування, BTU | 9 |
| Потужність обігріву | 3500.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 2700.0(Вт) |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна температура довкілля | 52.0(град.) |
| Мінімальна температура довкілля | -30.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блока | |
| Ширина внутрішнього блока | 996(мм) |
| Висота внутрішнього блока | 301(мм) |
| Глибина внутрішнього блока | 225(мм) |
| Вага внутрішнього блока | 13.0(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блока | |
| Ширина зовнішнього блока | 899(мм) |
| Висота зовнішнього блока | 596 (мм) |
| Глибина зовнішнього блока | 378(мм) |
| Вага зовнішнього блока | 44.5(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 18.0(дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 15.0(м) |
| Потік повітря | 800.0(куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750.0 (Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 550.0 (Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60 (міс) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 999 ₴






