ОПИС:
- «CH 7-SKY Tecnology» - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління;
- Робота від -24°С до +48°С на охолодження і від -15 °С до +24°С на обігрів;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація GENERATON IV (підвищений контроль якості збірки і матеріалів);
- Удосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Функція внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Функція «I FEEL» &ndas; вбудований датчик температури в пульт дистанційного управління. Точність підтримки температури 0,5°С;
- Технологія «I-Action» - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частот (1Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «+8 градусів». Кондиціонер буде підтримувати температуру + 8°С, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, створюють охоплення всього об'єму приміщення;
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку;
- 24-годинний таймер; Покриття «BLUE-FIN»;
- Комфортну підтримку температури в нічному режимі «SLEEP»;
- Автономне осушення;
- Захист компресора;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря; Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення;
- Функція «Авторестарт» - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютна захист від некоректних дій користувача із зазначенням помилки на дисплеї;
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 Директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів, кондиціонерів SEER A++ SCOP A++.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 15 / до -24 |
| Охолоджуюча здатність | 7506(BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Клас енергоефективності обігріву | A++ |
| Клас енергоефективності охолодження | A++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 7 |
| Потужність обігріву | 2300.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 2200.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 48.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -24.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 713(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 270(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 195(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 8.0(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 720(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 428(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 310(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 21.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 29.0(дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 25.0(м) |
| Потік повітря | 500.0(куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 602.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 608.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2300 Вт |
| Потужність охолодження | 2200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Ціна: 23 999 ₴



