Внутрішній блок (мульти-спліт) CH-S24FTXQ2-NG(I) Cooper&Hunter поєднує стильний сучасний дизайн, хорошу функціональність і потужну систему фільтрації при відносно невисокій вартості. Цей внутрішній блок призначений для створення мікроклімату в різних приміщеннях і передбачає використання його в комбінації із зовнішніми блоками серії NORDIC MULTI LIGHT. Кондиціонер зібраний у відповідності до вимог Generation VI, і відповідає підвищеним вимогам до якості складання та комплектуючих. Дана модель є розумним вибором, якщо ви хочете отримати сучасну інверторну мульти-спліт систему за прийнятну ціну. Стандартна гарантія – 2 роки. Розширена гарантія – 5 років.
ОСОБЛИВОСТІ:
- “CH 7-SKY Technology” – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- “CH SMART-ION Filter” – технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Працює на озонобезпечному фреоні R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Функція “I FEEL” – вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримання температури 0,5°С;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція “+8 градусів”. Кондиціонер підтримуватиме температуру 8°С, не даючи змоги заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення;
- 24-годинний таймер;
- Комфортне підтримання температури в нічному режимі “SLEEP”;
- Автономне осушення;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу та чищення;
- Функція “Авторестарт” – автоматичний перезапуск із запам’ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача із зазначенням помилки на дисплеї.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робота при температурах: від -15°С до +24°С на обігрів / від -15°С до +48°С на охолодження
- Бренд: Cooper&Hunter
- Країна виробництва: Китай
- Площа приміщення, м²: до 70
- Маркування, тис. BTU: 24
- Потужність охолодження, кВт: 7,10 (2,00-8,85)
- Потужність обігріву, кВт: 7,80 (1,80-9,45)
- Фреон: R32
- Іонізатор: так
- Живлення: ~220-240/1/50
- Діаметр рідкої магістралі: 6,35 мм (1/4”)
- Діаметр газової магістралі: 15,88 мм (5/8”)
- Система фільтрації: CH 7-SKY Technology (6 в 1), CH SMART-ION Filter, ECO-FRESH (електростатичний)
- Ширина внутрішнього блоку, мм: 1078
- Глибина внутрішнього блоку, мм: 246
- Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ (А): 33
- Висота внутрішнього блоку, мм: 325
- Вага внутрішнього блоку, кг: 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7800 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Датчик присутності | Ні |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 325 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1078 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 246 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 799 ₴



