Зовнішній блок CHML-U14RK2-NG для мульти-спліт систем Cooper&Hunter серії NORDIC MULTI LIGHT – це інверторна система вільного компонування, що дає змогу під’єднувати до нього до 2-х внутрішніх блоків різного типу: настінні, консольні, касетні та канальні.
Цей зовнішній блок працює на екологічному, озонобезпечному фреоні R32. Цей тип системи найчастіше застосовується на об’єктах, де потрібна велика кількість внутрішніх блоків і водночас діють обмеження щодо навішування кількості зовнішніх блоків.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Кількість внутрішніх блоків, що підключаються, – 2 шт;
- Робота при негативних температурах -22ºС на обігрів і до +48ºС на охолодження;
- Робочий діапазон системи 50-150% від номінальної потужності зовнішнього блоку;
- Технологія “Stable Frequency Control” – плавна і стабільна робота на наднизьких частотах (15 Гц);
- Автоматична система захисту від обмерзання нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування “за часом” – у середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування здійснюється тільки за наявності реальної необхідності цієї функції;
- Noise Analysis Technology – практично безшумна робота внутрішнього і зовнішнього блоків;
- Високоекологічний і озонобезпечний фреон R32;
- Енергоефективність блоків клас А+++.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робота при температурах: -22ºС на обігрів і до +48ºС на охолодження
- Кількість блоків, що підключаються: 1-2 шт.
- Холодопродуктивність: 4,10 кВт
- Теплопродуктивність: 4,40 кВт
- Повітряпродуктивність: 2300 м³/год
- Рівень звукового тиску: 52 дБ (А)
- Тип фреону: R32
- Розміри (ВхШхГ): 550х822х332 мм
- Вага: 30 кг
- Вага заправленого холодоагенту: 0,75 кг
- Діаметр рідинної магістралі: 6,35 мм (1/4”) x 2
- Діаметр газової магістралі: 9,52 мм (3/8”) x 2
- Сумарна довжина магістралі: 40 м
- Відстань до внутрішнього блоку: 20 м
- Максимальний перепад висоти магістралі: 5 м
- Гарантія: 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 2 |
| Охолоджуюча здатність | 14000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4400 Вт |
| Потужність охолодження | 4100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 550 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 822 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 332 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 199 ₴

